logo berkom
+38 (067) 370-22-74

Виготовлення комплектуючих систем вентиляції

Одним з основних напрямків діяльності фірми є виготовлення комплектуючих систем вентиляції. Наш досвід і професіоналізм дає змогу запропонувати Вам широкий асортимент виробів.

Мета нашої фірми - це досягнення найвищої якості продукції та задоволення потреб найвибагливіших споживачів.Гарантування стабільно високої якості підприємство вважає своєю головною задачею і незмінним зобов’язанням перед Замовником.

Пропонуємо Вам: повітропроводи прямокутного і круглого перерізу,фасонні елементи,  перехідники, трійники, хрестовини, відводи, обводи, зміщення, витяжні зонти та жировловлюючі фільтри до них тощо, виготовляємо також нестандартні вироби під замовлення. Всі комплектуючі виготовляються з оцинкованої або нержавіючої листової сталі вітчизняного виробництва!

Ми готові забезпечити всіма необхідними комплектуючими і доставити їх в найкоротші терміни у будь-яку точку України.

           Помірні ціни, професіоналізм наших працівників, сучасне обладнання, якісні комплектуючі, швидкість виготовлення та вирішення нестандартних завдань дали нам змогу конкурувати на ринку вентиляції і досягти успіху. Ми готові до тісної співпраці та налагодження товариських відносин з нашими клієнтами! Готові завжди надати консультацію і не відмовляємо в допомозі у вирішенні проблем. Будьте з нами! Будьте здорові! Дихайте тільки комфортним повітрям!

Контакти

м. Львів, вул. Конюшинна, 2-Б
+38 (067) 370-22-74
office@berkom.lviv.ua
Директор
Бухгалтер