logo berkom
+38 (067) 370-22-74

Аспіраційні системи

Аспірація-один з найскладніших напрямів у сучасній вентиляції. За допомогою правильно змонтованих аспіраційних систем можливо запобігти виділенню пилу, стружки та інших дрібних частинок від обладнання під час виробничих процесів у приміщенні. Грамотно спроектована і якісно виготовлена система аспірації (пиловидалення) дозволяє створити ідеальні умови праці для працівників виробничого цеху, очищаючи приміщення від пилу, а також повернути очищені теплі повітряні маси назад у приміщення істотно знизивши витрати на опалення.

В залежності від виду відходів які переміщуються, їх кількості, галузі промисловості, в якій використовують ці системи, а також від індивідуальних назв системи називають вентиляційними, аспіраційними, пневмотранспортними та ін.

Для очищення робочих місць від пороху, усунення відходів виробництва, а також для переміщення волокнистих, сипучих і дрібних штучних матеріалів в промисловості використовують системи аспірації різних конструкцій. Найчастіше використовують системи всмоктувально-нагнітального і всмоктуючого типів. Вони можуть бути розгалуженими і колекторними.

Кількість відсмоктуючого від обладнання повітря, необхідного для досягнення нормальних санітарно-гігієнічних умов праці, залежить від режимів протікання технологічних процесів - частоти обертання двигуна, швидкості різання, швидкості подачі, вологості, і інших факторів. 

На одному і тому ж робочому місці може то зявлятись, то зникати потреба у відсмоктуванні повітря.Кількість пороху, який утворюється залежить від виду сировини. Наприклад, при накладанні вати на мякі меблі утворюється багато пороху, а при використанні пінопауретану на основі складних ефірів його немає. Кількість відсмоктуючого повітря залежить від якості сировини.

При переробці сировини підвищеної вологості, як правило, кількість пороху, який виділяється, буває значно меншою, ніж при переробці пересушеної сировини. Навіть вологість і температура повітря в приміщенні впливають на запорошеність повітря.

Нестабільність фактичної потреби в обємі відсмоктуючого повітря створює великі проблеми в проектуванні систем аспірації .

Контакти

м. Львів, вул. Конюшинна, 2-Б
+38 (067) 370-22-74
office@berkom.lviv.ua
Директор
Бухгалтер