logo berkom
+38 (067) 370-22-74

Літо 2013: аномалія із знаком

Авторитетні джерела говорять, що в Україні цього року буде спекотне літо. Вже зараз синоптики прогнозують такі ж температури як влітку 2010 року в Росії. Аномалія із знаком "+". Інформаційні ресурси ставлять справа від цього знаку 40, 41... Цікаво, чи на всіх вистачить кондиціонерів??? 

Уявіть собі, пройде кілька тижнів, а може днів з того часу, як ви прочитаєте цю статтю. Ви підете по вулиці міста. Буде лише 9 година ранку, але ви вже відчуватимете втому. Втому від спеки. Уявіть, як ваші ноги ступають по розлізлому в"язкому асфальту. Зверху вперто і набридливо пече нещадне сонце. У вас від цього агресивного світила та липкого набридливого шлейфу загазованого міста, розпеченого заліза та пластику, паморочиться в голові. Приторний шлейф парфумів змішаний із запахом спітнілих людських тіл. Ви не в силах це пережити. В голові одна думка: "на природу, на річку, в холодильник". А треба буде йти на роботу.

І тут ви відкриваєте двері в давно знайоме приміщення. Щось дуже несподівано, але миттєво приводить вас до тями. Ви опиняєтеся в прохолоді офісу. Свого офісу. Свіжо і приємно. Це ваш оазис. Це ваш кондиціонер!!!

Тверезі і виважені думки живуть в холодній голові. Працездатні і активні співробітники влітку бувають. І бувають лише там, де є кондиціонер. Доведено: людський мозок краще працює в холоді.

Кондиціонер в офісі - розум в голові!!!

Контакти

м. Львів, вул. Конюшинна, 2-Б
+38 (067) 370-22-74
office@berkom.lviv.ua
Директор
Бухгалтер