logo berkom
+38 (067) 370-22-74

Системи вентиляції

Для чого потрібні системи вентиляції? Це сукупність пристроїв для обробки, подачі, транспортування і видалення повітря. Системи вентиляції в будь – якому приміщенні несуть невід’ємну роль, адже повітря – ресурс, без якого людина може прожити, в середньому,  лише пять хвилин. А надлишок вологи, пилу та інших забрудників повітря може шкідливо позначитись на Вашому здоровї. Тому, так важливо детально прораховувати потреби конкретного приміщення у повітрообміні.

Природні системи вентиляції прослідковуються навіть у тварин, наприклад, білі ведмеді будують багатокімнатне помешкання (барлогу) з витяжкою, робота якої полягає у різниці тисків внутрішнього та зовнішнього повітря.

Проектування систем вентиляції будь – якого житлового комплексу, виробничого, комерційного, або ж громадського чи побутового, починається із вимірювання величини обміну повітря, м/год., адже заміна забрудненого повітря свіжим, відбувається природнім чи механічним шляхом, це залежить від встановленого обладнання,  комплектуючих систем вентиляції.

Системи вентиляції класифікують за наступними ознаками:

-          способом створення тиску: природні та штучні,

-          за призначенням: витяжні та припливні,

-          за способом організації повітрообміну: централізовані, місцеві, аварійні та анти димові,

-          за способом виготовлення: канальні і безканальні,

-          за кількістю подачі повітря, люд/год. Наприклад, в офісному приміщенні, не менше 20 м. куб. на годину для осіб, що перебувають в приміщенні не більше 2 год. та 60 м. куб. на годину, для людей, що постійно знаходяться в приміщенні.

Щодо систем вентиляції існують певні вимоги до їх встановлення та правильного функціонування. Для цього вимірюють їх продуктивність, тиск, швидкість обміну повітря, допустимий рівень шуму та ін.. Допустимий рівень повітрообміну визначається будівельними нормами і правилами та санітарними нормами і правилами. Також рівень пари, вологи, пилу в приміщенні, під час роботи системи вентиляції не повинні перевищувати гранично допустимої концентрації (ГДК), рівень якої визначається згідно  ГОСТ І2.1.005- 88 і ДСН 3.3.5.042 — 99 «Санітарні норми мікроклімату виробничих приміщень».

Компанія «Берком» пропонує послуги із виготовлення комплектуючих до систем вентиляції та послуги із встановлення централізованої системи вентиляції, її паспортизації та подальшого сервісного обслуговування.

Якщо раніше Вам не доводилось стикатись із встановленням системи вентиляції, це не складе проблеми. Наші спеціалісти з радістю проконсультують Вас у цьому питанні та допоможуть у виборі необхідного обладнання для ефективного повітрообміну  приміщення.

Хорошого Вам вибору!

Контакти

м. Львів, вул. Конюшинна, 2-Б
+38 (067) 370-22-74
office@berkom.lviv.ua
Директор
Бухгалтер